Popis výrobků

Výrobky z naší nabídky jsou zhotovovány ze špičkových funkčních materiálů s využitím nejmodernějších technologií. Barevnost, grafické motivy, loga a nápisy jsou na látky přenášeny metodou sublimačního tisku. Na základě Vaší objednávky a Vašeho individuálního zadání dostanete výrobek, jehož design je jedinečný. Veškeré oblečení je zhotoveno v ČR.

V případě individuální výroby (do 20ks výrobků) využíváme pro Vaše pohodlí 3 modelové řady BASIC, RACE a ELITE. Odstupňovány jsou komfortem nošení, účelem, který má dres plnit a cenovou úrovní. Ve všech případech tvoří základ pečlivě vybraný a námi testovaný materiál od předních výrobců z Itálie a Švýcarska. Není podstatné, zda jste příležitostný cyklista, nebo profesionál, všechno oblečení je vyrobeno z plně funkčních materiálů, nejvyšší řada ELITE je v TOP provedení používaném závodníky na Tour de France.  

Všechny řady jsou v provedení UNISEX, u většiny výrobků máte i volbu SLIM střihu v dámském provedení (těsnější nošení), dětské střihy jsou v detailech odlišné (např. u dresu 2 kapsy, kraťasy pouze do pasu, ...) U dresů standardně dodáváme krátký rukáv, pokud máte zájem o variantu s dlouhým rukávem – napište nám. Na dresy našíváme 3 zadní kapsy (v provedení S a menší se osvědčily kapsy pouze 2, pokud není požadováno jinak). Kalhoty jsou vyráběny v provedení "silniční kraťasy", jiné varianty jako např. dlouhé čapáky, golfky, ap. na dotaz.  Popis materiálů a cyklo vložek zde.  DRESY  - KRÁTKÝ RUKÁV

Dres BASIC  (1.890,- Kč)Dres je zhotoven v klasickém, raglánovém, volnějším střihu. Vyroben je z osvědčených materiálů, které zajišťují jeho všestranné použití. Zajišťuje komfort pro každodenní použití zejména při rekreační cyklistice. Rychle schne a výborně odvětrává. Materiál POLO, krátký zip, ukončení v pase na gumu.  Dres BASIC polo

Dres RACE  (2.290,- Kč) Dres vyrábíme v klasickém raglánovém střihu, vhodný je pro aktivní i závodní používání. Pro dámskou variantu nabízíme také SLIM střih. Provedení s dlouhým zipem je pohodlné, materiál Coolmax zase patří k nejoblíbenější volbě pro většinu cyklistů. Ať už je počasí jakékoli, zajistí rychlý odvod potu, i při vysokém stupni zátěži udrží tělo v suchu. Materiál je prodyšný, odolný, univerzálně použitelný a zajišťuje výjimečné pohodlí. Používáme zakončení silikonovou gumou v pase. Našíváme trojdílnou kapsu, z toho pravou na zip (není-li požadováno jinak). Dres RACE coolmaxX

Dres ELITE  (2.690,- Kč) Nejvyšší třída cyklistického dresu, která odpovídá nejvyšším nárokům profesionálního použití. Technicky se jedná o nejpokročilejší zpracování, nejnáročnější pro výrobu. Dres je vyroben v raglánovém slim unisex střihu, ze špičkového materiálu Carbon, rukávy z materiálu Speed, zakončené sublimovanou manžetou. Síťované boky z materiálu APIX pomáhají lepší ventilaci. V pase je sublimovaná manžeta se silikonovým podkladem, propínací, překrytý zip. Na zadních trojdílných kapsách může být pravá kapsa na zip. Tato řada opět může být kromě unisex i ve slim střihu, přizpůsobena těsnému nošení.  Tuto řadu můžete mít v libovolné barevné kombinaci (viz menu: JAK ZADAT LOGA, NÁPISY, KLIPARTY  v "Detailech pro odborníky"  

Dětský dres - krátký rukáv  (1.890,- Kč) Dres je vyroben v klasickém střihu, v základním provedení. Je zhotoven z funkčních materiálů, plně dostačující pro rekreační i aktivní sportování.Materiál POLO, krátký zip, ukončení v pase na gumu se zadní dvojdílnou kapsou. 

dres detsky_Ele
 

CYKLISTICKÉ KRÁTKÉ KALHOTY

Podobně jako u dresů, i u kalhot používáme modelové řady - v tomto případě pouze řadu BASIC a ELITE. Klasické cyklistické kalhoty se vyrábějí s laclem (kšandy), velká část cyklistů má však v oblibě také kraťasy do pasu. Oba typy kalhot mají své přednosti, proto v nabídce máme variantu pánskou, dámskou i dětskou. Pouze dětské kraťasy nabízíme jen ve variantě do pasu. Obě řady kraťasů s laclem mají bílý síťovaný lacl.Kraťasy BASIC  (do pasu 1.750,- Kč / s laclem 1.790,- Kč)Základní řada BASIC je zhotovena z materiálu Power Lycra, vložka Deva Premium, ukončení nohavic je manžetou se silikonovou gumičkou. Dámské kraťasy mají mírně odlišný střih, kratší nohavičky a dámskou vložku. Kratasy BASIC

Kraťasy ELITE  (do pasu 2.650,- Kč / s laclem 2.690,- Kč) Komfortní řada ELITE je zhotovena z materiálu CARBON Elastic Air, boky a zadní část vyrábíme z materiálu Power Lycra. Vložka je dodávána EVO PORON, ukončení nohavic je sublimovanou manžetou se silikonovými body.Dámské kraťasy mají mírně odlišný střih, kratší nohavičky a dámskou vložku. 2021_Kratasy ELITE Kraťasy dětské (pouze do pasu 1.690,- Kč)Dětské kraťasy do pasu vyrábíme ve velikostech 140-164, z materiálu Power Lycra. Vložka je Deva Premium, nohavice jsou ukončeny silikonovou gumičkou .

(obrázky výrobků jsou orientační, v zákaznickém designu. Provedení se v detailech může lišit, směrodatný je textový popis u výrobku).

Zpět do obchodu