Inspirace a galerie

Kromě výroby pro profesionální sportovce a týmy oblékáme už řadu let i jednotlivce, kteří vyžadují stejně vysoký standard a přichází s myšlenkou svého vlastního designu. Může to být i drobný detail, který Vaše oblečení odliší od ostatních a ponese Váš unikátní otisk. Vyrábíme sportovní oblečení pro nadšence, profesionály, týmy, oddíly, i sportovně založené rodiny.

Týmové oblečení
firemní design
oblečení pro jednotlivce

Navrhněte si oblečení přesně podle Vašich představ, ať už jste libovolně velký tým. Dokážeme Vám, že individuální design, volitelné detaily, jako délka zipu, kapsičky na zip, reflexní prvky, obrázky, jakákoli grafika, nebo třeba jen Vaše iniciály Vám vytvoří originál, které už jiné oblečení nepřekoná.

„Individuální design je naprosto unikátní. Začalo to zakázkou pro naši firmu, zadali jsme si cyklistické a běžecké oblečení. Výsledek předčil naše očekávání, že tuto službu mohu využít i jen pro sebe, jsem dříve netušil.“
(Alex, Siemens, Germany).

mceclip2-2 mceclip1-5 mceclip0-12

 

Rodinné designy

Každé oblečení má u nás jedinečné označení, i po letech jsme schopni jej dohledat a vytvořit Vám tentýž design, případně vyrobit přesně to oblečení, které Vám chybí. Nebo třeba jen sladit rodinu společným motivem, který Vám udělá radost. 

„Využili jsme možnosti zadat si individuální design a připravili jedinečný dárek, bylo to neskutečné překvapení.“
(Martina, Karlovy Vary) 
„Sladili jsme se jako rodina, každý nás zastavuje a ptá se odkud oblečení máme. Tohle je úplně jiný pocit, my už bychom si v klasických obchodech nevybrali.“
(Gabrielovi, Praha)

mceclip0-11_small  mceclip1-6_small  mceclip2-3_small 

Kompletně individuální design i velikost dresu, grafika obrázek Flat Coated Retriever, cyklistická sukně.
Pánský design, doplněný o individuální barevný prvek, barva melange, design dresu i kalhot šablona Almi.
Dětský design, doplněný o pohádkové postavy, barva melange, design dresu šablona Veneto.
Dámský design, doplněný o individuální barevný prvek, barva melange, design dresu i kalhot šablona Veneto.
 

Dětské velikosti standardně vyrábíme od velikosti 128. Individuálně jsme schopni Vám velikost upravit. Vždy je to zásah do střihu oblečení a je nutné toto konzultovat. Vaše spokojenost je a bude naše největší motivace, neváhejte nás oslovit, rádi Vám pomůžeme oblečení vybrat a vymyslet.

mceclip3-1_small  mceclip4-1_small  mceclip5_small   Nápadům se meze nekladou. Na dětské dresy často umisťujeme jména dětí, oblíbené obrázkové postavičky, ale také třeba kontakt na rodiče, nebo jiné bezpečnostní prvky.

Zpět do obchodu