Jak vybrat velikost

1. Výběr podle tabulky a vlastní změření Pro stanovení správné velikosti horních dílů se řiďte obvodem hrudníku. Výška postavy, obvod pasu a sedu jsou pouze doplňující údaje. Pokud se hodnoty nacházejí na hranici velikostí, zvolte raději větší velikost. Berte také do úvahy, zda máte raději volnější oblečení či nosíte-li je upnuté.

Pro velikost kalhot se řiďte obvodem boků. Výška postavy, obvod hrudníku jsou pouze doplňující údaje. U větších velikostí horního dílu je zpravidla velikost kalhot menší. Většina kalhot je vyrobena z elastických materiálů a střihy jsou navrženy tak, aby dobře obepínaly postavu. Pokud se však Vaše hodnoty nacházejí na hranci velikostí, volte raději větší velikosti.

velikosti TABULKA 2017sede-1| velikosti-postavy

2. Výběr  Další možností je určit velikost podle oblečení, které aktuálně nosíte. Dres volně rozložíte na rovné ploše a změříte šíři dresu v podpaží. Tento rozměr pak porovnáte s tabulkou. Počítejte však s tím, že Vámi naměřené hodnoty budou rozdílné při různém vyrovnání resp. natažení dresu. Vždy se také rozhodujte podle toho, zda budete chtít nosit oblečení spíše volnější nebo upnuté. Naše výrobky jsou zhotoveny ze středně elastických materiálů.Ostatní rozměry dresu jsou pouze doplňující. Obdobně to platí pro kalhoty. 

vyber_dresu2

 

 

 

 

Zpět do obchodu