Loga | nápisy | kliparty

Na objednaný dres (oblečení) můžete v případě zájmu, umístit své vlastní loga, texty, nápisy nebo Vaše grafické motivy (kliparty). U každého výrobku je dole v poznámce obrázek s čísly, označující místo, kam mohou být umístěna. V případě, že do designu chcete pouze vložit text, následující body můžete přeskočit a Váš text přímo dopsat do poznámky při výběru dresu, kalhot,..)  -  viz obrázek níže.
(Pro laiky: pokud nemáte žádné zkušenosti s grafikou - rastr, vektory, požádejte raději někoho, kdo bude schopný s grafikou pomoci.)

Způsob, jak nám odeslat soubory se svými logy, resp. grafikou, je popsán následovně:
1. Po výběru dresu-šablony (obdobně též u kraťasů) budete vyplňovat typ oblečení a barevnou kombinaci.
Dále je zde kolonka, která Vás "vyzývá" ke vložení a odeslání Vašich grafických souborů s logy, kliparty ap. Pro jeden výrobek můžete nahrát max 5 souborů, takže pokud máte souborů více, nejprve je zazipujte do souboru ZIP
Do poznámky zapište požadovanou velikost a dále popište na kterou část výrobku budou loga umístěna. (Čísla pozic pro umístění loga jsou uvedena u výrobku dole na kartě v popisu) 

2021_Obr1_vyberLoga

2. Grafické soubory, které nám budete odesílat, musí být v běžných formátech. Akceptujeme bitmapy, ale raději vektory, příp. pouze text nebo popis textu.
(Pro laiky: rastr neboli bitmapa je grafika ve tvaru např. Vaší fotografie z mobilu, vektory jsou loga vytvořené grafickým programem např. Corel Draw) 

3. Bitmapy mohou být ve tvaru JPG, PNG, BMP, příp. PDF. Rozlišení musí být dostatečné - alespoň 200dpi při velikosti 1:1
např. pokud budete požadovat na dresu logo ve velikosti 10x5cm, a ve Vašem grafickém editoru bude při velikosti 10x5cm a rozlišení 200dpi vypadat logo dobře, bude dobré i na dresu.
(Pro laiky: velice orientačně - např. logo o velikosti 15x10cm bude mít velikost cca 100kB).

4. Vektory mohou být ve tvaru CDR, AI, EPS, PDF. Fonty musí být převedeny do křivek. Pro kontrolu je nutné zaslat i náhled uvedeného vektorového souboru (v JPG, PNG).

5. Není-li možné zaslat grafický soubor, můžete zadat pouze text (např.: "Restaurant Pod Lipou", "Honza 50",.....), font však použijeme náš běžný.

6. Poznámku k zaslaným souborům se snažte napsat výstižně, jasně a přesně, např. takto: soubor LOGO1.JPEG, na pozici č.5, velikost loga cca 10x4cm, (velikost loga = do jakého obdélníku se má přibližně vejít - např. do 10x4cm, 20x5cm,..). Obdobně nahrajte a popište případné další výrobky. 

7. Je nutno vzít na vědomí, že některé barvy mohou mít na různých látkách mírně odlišný barevný tón. Také rastry RGB nemusí při tisku a převodu na CMYK plně odpovídat barevné předloze, což podobně platí i pro vektorovou grafiku. 

8. Před zadáním do výroby Vám zašleme náhled ke schválení.

9. V případě nejasností se neváhejte informovat na info@martinella.cz  

Detaily pro odborníky:
- budete-li zasílat soubory JPG, mějte na mysli, že nemají průhlednost - pokud ji potřebujete, použijte PNG s nastavenou průhledností
- v souborech používejte barevný model CMYK
- ve vektorech pokud možno nepoužívejte efekty (průhlednosti, barevné přechody, čočky,..)
- k vektorovým souborům vždy zašlete náhled v rastru
- soubory řádně označte a popište
- počítejte s tím, že odstíny barev na papírovém barevníku se u některých barev mohou na látce mírně lišit
- pokud je u některého výrobku povolena změna barvy - zadávejte popis např. takto: “barvu žlutou změnit na CMYK 0,0,50,10”
- je možné mít i celý vlastní design panelu - v tom případě jako logo dodáte obdélník, který “zakryje” celý panel. Obdobně i ostatní panely - např. u dresu přední, zadní, boky, rukávy, límec 

Pokud nebudete chtít využít našich designů (šablon), můžete zvolit řadu ELITE kompletně ve svém designu.
Napište nám na info@martinella.cz a my Vám pošleme mustr, do kterého si zpracujete vlastní design.
V tomto designu Vám pak vyrobíme objednané oblečení.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení